Jakie zabawki są najodpowiedniejsze dla twojego psa?

Wybór pluszaka dla pupila.

Czas zabaw z psem jest niezwykłą okazją, aby spożytkować wigor swojego pupila, jednocześnie budować zaufanie. Regularne psoty działają pozytywnie na zdrowie psa, oraz sprawiają frajdę właścicielowi. Gry dobrze jest urozmaicać z pomocą zabawek dla psów. Na rynku natkniemy się niemało różnych rodzajów zabawek dla psów, jednak w jaki sposób wybrać tą odpowiednią?

Piłka dla psa.

Ukochaną zabawką naszych psiaków jest piłka dla psa. Tą tradycyjną zabawkę znajdziemy w większości punktów zoologicznych w różnych rozmiarach, dopasowanych do gabarytów naszego psa. Piłki dla psów produkowane są z szeregu materiałów, istnieją piłki gumowe, z materiału lub z plastiku. Wybierając piłki dla psa trzeba wziąć pod uwagę na jej rozmiar. Wielkości piłek dla psów są uniwersalne, ale musimy myśleć o prawdopodobieństwie zadławienia się w trakcie zabawy, w przypadku gdy piłka dla psa jest zbyt mała. Kupując nową piłkę myślmy o ochronie naszych ulubieńców. Jest to niezwykle istotne, gdy jesteśmy właścicielami niewielkich odmian psów, takich jak pudle lub yorki, dla których kupujemy niestandardowe wielkości piłek.

Frisbee dla psa.

Gdy chcielibyśmy poszaleć z psem na łonie natury doskonałym wyborem będzie frisbee dla psa. Ciężko znaleźć zwierzaka, który oprze się w tej zabawce. Frisbee dla psa lepiej wykorzystać na otwartym terenie, takiej jak łąka, park czy ogród, tam gdzie pupil może nabrania prędkości. Jeśli piesek wie jak przynosić zabawkę spowrotem, warto kupić frisbee dla psa o dobranej średnicy, aby psu łatwo było trzymać frisbee w zębach. Frisbee dla psa nie powinno być za twarde, gdyż występuje ryzyko niezamierzonego uderzenia zwierzęcia frisbee podczas zabawy, dlatego mając na celu uniknięcie bolesnych wypadków szukajmy zabawek elastycznych. Zabawa z frisbee może być ekscytującą postacią aktywności fizycznej, a jak wiadomo w zdrowym ciele, zdrowy duch!

sklep zoologiczny online https://www.krakvet.pl/